Typy nebankovních půjček, o které je dnes největší zájem

Nebankovní půjčky jsou dnes mnohem více oblíbené než klasické bankovní úvěry. Může za to pravděpodobně fakt, že lidé chtějí šetřit svým časem, nechtějí ho trávit na pobočkách bank, kde obvykle čekají i dlouhé hodiny, než na ně přijde řada. Zároveň se nechtějí setkávat s nepříjemnými zaměstnanci pobočky, kteří jenom odpočítávají minuty do skončení pracovní doby. Finanční trh je dnes navíc plný nebankovních půjček, výběr je tedy široký, k procházce do banky tedy není důvod. Pokud si potřebujete půjčit, pravděpodobně používáte srovnávače nebo online porovnávače, které vám vyhledají nejvýhodnější a nejvíce férovou půjčku. Je skvělé, že srovnávače a porovnávače vyhledáváte, zbytečně se tím pádem nenapálíte. Pomoct při výběru úvěru vám můžou i průzkumy nebo statistiky, které poukazují na nebankovní půjčky, o které je největší zájem. Prozraďme si několik z nich.

Rychlé půjčky online

Nejatraktivnější jsou pro lidi jednoznačně rychlé půjčky online. Jejich hlavní předností je zmiňovaná rychlost. Rychlé půjčky online jsou rychle vyřízeny, schváleny, následně jsou peníze velice rychle připsány na bankovní konto. U Razdva půjčky jsou peníze připsány do patnácti minut od schválení úvěru! Jejich další předností je to, že si o ně lze požádat z pohodlí domova. Nemusíte tedy nikam chodit, nikam volat, nikam nic posílat. Jenom si sednete k počítači a vyplníte krátkou žádost, do které uvedete své osobní údaje, částku, kterou potřebujete půjčit, výši splátek a samozřejmě bankovní konto, na které se mají peníze zaslat.

Půjčky bez registru

Stále větší zájem je o půjčky bez registru, které jsou určené pro lidi, jež mají černý puntík v registru dlužníků. Banky mají se záznamem v registru dlužníků problém, poskytovatelé nebankovních půjček bez registru však žadatelům důvěřují a půjčky i těmto “hříšníkům” poskytnou, i když s trochu větším úrokem.

Publikováno: 02. 10. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Půjčky a úvěry

Autor: Alena Novotná